Mecidiyeköy Mahallesi Eski Osmanlı Sokak No:23/A Mecidiyeköy/Şişli/İSTANBUL/TÜRKİYE
trende

Hakkımızda
Anasayfa » Hakkımızda

Şirketimizin kurucusu olan Galip ALTUN 1993 yılında ER-AS ASANSÖRLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ olarak kendi şirketini kurmuştur. Bu zaman zarfında kaliteli hizmeti ve dürüst kişiliği ile sektörde iyi tanınan biri haline gelerek 600 den fazla yük ve insan asansörü montajı yapmıştır.

Biz ikinci kuşak olarak günümüz koşullarında kurumsallaşarak markamızı ERAY TECH ASANSÖR TEKNOLOJİLERİ olarak geliştirdik. Firmamız almış olduğu CE Belgesi, Büro Tescil Belgesi, Garanti Belgesi, Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi ve Bakım Yetki Belgesine sahip olup AB standartlarına uygun olarak faaliyet göstermektedir. Geçmişin deneyimiyle geleceğin teknolojisini kullanarak her türlü asansörün montaj, yenileme ve bakım hizmetini en gelişmiş teknoloji ürünüyle müşterilerimize kaliteli ve hızlı hizmeti sağlamaktayız. Uzmanlık ve bilgi birikimi, deneyimli mühendisleri ve tecrübeli montörleri ile hizmet vermekteyiz.

Dikey taşımacılık sektöründe karşılaşılan problemlerin kalite, teknoloji ve güvenlik kavramlarına ekonomik öğelerini de katarak kalıcı çözümler üretiyoruz. Türkiye de bir çok asansör firmasına tedarikçi olarak hizmet vermekte olup; asansör parçalarını Türkiye’nin seçkin firmalarıyla iş birliği yaparak sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

ERAY TECH yaratıcılığı, araştırmacılığı, gelişen dünyayı ve teknolojiyi esas alarak yarınlara emin adımlarla ilerlemektedir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: