Mecidiyeköy Mahallesi Eski Osmanlı Sokak No:23/A Mecidiyeköy/Şişli/İSTANBUL/TÜRKİYE
trende

Asansör Bizim İşimiz

Asansör Bizim İşimiz

Her gün insanlar farklı markaların asansörlerini kullanarak hayatlarına görsel açıdan hoş gelen asansörler hakkında karar verirler ve yorum yaparlar. Bu kararlar kim olduklarını, neyi önemsediklerini ve insanların asansörleri nasıl algıladıklarını yansıtmaktadır. İnsanlarla aynı görüş ve aynı hizada olacağımız bir kitleyle bağlantı kurmamız için asansörler oluşturuyor ve ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz.

Günün sonunda, markamızı ERAY TECH ASANSÖR TEKNOLOJİLERİ’ni temsil etmek için yarattığımız her şeyin son derece havalı, güvenli ve görsel olması gerekiyor. Farkındalık yaratmamız, iyi görünüp iyi hissetmeniz, iyi de hissettirmemiz  gerekiyor. Eleştiriye açık, yönlendiren, heyecanlandıran, trend ve ihtiyacı karşılayacağımızı garanti ediyoruz.

İlk izlenim önemlidir. Bir işin sahip olduğu şeyler ve kullandıkları onu ve çevresini anlatır. Bunu göstermek doğru hedeflere ulaşmak için bir fırsattır. Unutulmaz bir marka deneyimi yaşatmak için bu süreçlerin her birini dikkatli bir şekilde inşa ediyor ve sunuyoruz.

Sizin için tasarlayacağımız asansör için ilk olarak, sizinle bir toplantımız olacak; tanışacağız. Beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı dinleyeceğiz. Bizden ne almak istiyorsunuz? Biz size nasıl yardımcı olabiliriz? Sorularınızın cavaplarını arıyor olacağız. Müşteri yöneticisi ekibiyle bir araya gelerek, çözülmesi gereken problemi tanımlamak için bir araya gelmiş olacağız.

Aklınızda olan proje fikrinizi inceleyeceğiz. Stratejist, veri analizcileri, teknoloji ve yaratıcı tasarım ekiplerimizin ürettiği; veriye dayalı, gerçek, ölçümlenebilir sonuçlardan oluşan üretim planımızı belirleyen bir eylem planı oluşturacağız ve size proje teklifimizi göndereceğiz.

iletişim: +90 212 266 21 32 WhatsApp: +90 537 660 85 33

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: